روغن موتور الف اصل یا تقلبی؟

روغن موتور الف اصل یا تقلبی؟
تاریخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۹
تقلب در بازار بازار روغن موتور های وارداتی بعد از افزایش یافتن قیمت روغن موتور های داخلی بیش از گذشته شده است و این موضوع باعث شده تا خریداران برای خرید مطمئن این محصولات دچار مشکل شوند.

از آنجا که بسته بندی روغن موتورهای elf جدید با نمونه های قدیمی تر تفاوت کرده لازم است خریداران بدانند که چطور می شود روغن موتور اصل را از تقلبی تشخیص دهید.

در بسته بندی این روغن ها چند نکته اساسی وجود دارد که باید به آن دقت کرد اول اینکه در بسته بندی های جدید الف به جز تغییر در ظاهر، در روی در محصول نام این محصول حک شده است.

اولین نکته برای شناسایی محصول اصلی از تقلبی می تواند همین موضوع باشد. همچنین  در گوشه پایین سمت راست کاغذ پشت محصول که اطلاعات آن نوشته شده، یک لبه وجود دارد که اگر آنرا باز کنید به صورت یک دفترچه باز می شود ولی کاغذ رویی از بدنه محصول جدا نمی شود.

 

بعد از این دو روش، استفاده از QR Code مندرج در جلوی محول سمت چپ پایین است که بعد از اسکن کردن آن توسط دوربین تلفن همراه هوشمند،  فلش دوربین روشن شده و شما را به صفحه رسمی سایت Total  هدایت می کند تا نرم افزار رسمی توتال دانلود شود. بعد از نصب و اجرای برنامه، ابتدا فایل آموزشی برای شما نمایش داده می شود. بعد از دیدن عکس های آموزشی باید فرآیند را بر طبق دستور دنبال کنید. ابتدا QR Code را اسکن می کنید و بعد از تایید آن فلش دوربین روش می شود، انعکاس فلش دوربین بر روی بسته محصول یم نقطه نورانی ایجاد می کند که باید دایره ایجاد شده در صفحه گوشی را دقیقا روی همان انعکاس نور قرار دهید تا اصالت محصول تایید شود.
 


نکته قابل توجه در این مورد این است که حتی اگر حکاکی روی در محصول و دفترچه راهنما پشت آن را بتوان به صورت غیر اصل ساخت، انعکاس نور فلش روی چاپ تقلبی محصول به صورت دایره ای شکل تشکیل نمی شود و همین می تواند اصلی نبودن روغن را اثبات کند.

در ویودیو اسلاید اول آموزش استفاده از نرم افزار را مشاهده می کنید و در اسلاید های بعدی، تفاوت محصول قدیم و جدید و تصویر حک شده روی در محصول و دفترچه راهنمای پشت را می بینید.

شما برای تشخیص اصلی بودن روغن موتور از چه روشی استفاده می کنید؟
روش تشخیصتون رو با ما به اشتراک بزارید.


 

 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه